Women on a mission kombinert ryggsekk navy
Women on a mission kombinert ryggsekk navy
kr 799,00
Limited Edition veske, designet i Norge. Kun 50 stk i hele verden.
Ønsker du å unne deg en veske fra tagyourshoes? Da bør du investere i denne! En kombinert ryggsekk og veske i ett. Med de smarte skulderemmene kan du enkelt justere fra sekk til veske på 1, 2, 3. En elegant og kul kombinasjonssekk, i tre ulike farger med detaljer i gullfarget metall. Definitivt et must-have for deg som liker et unikt design!
- Justerbare skulderremmer
- Bærehåndtak
- Kombinert veske og sekk
- Detaljer i gullfarget metall
- Hovedlomme med liten innerlomme og glidelås
- Bredde 20 cm
- Høyde 25 cm
- Lomme foran og bak med glidelåslukning
- Kommer i rød, marine og sort.
- Kommer med en oppfordring til en god handling
Complete the look
-
Quickview
Fløyelsko #Søta blå
Dame[:no]Laget i et luksuriøst materiale av fløyel som vi kun har produsert 50 par av i hele verden. #Søta er designet i Norge, like søt, morsom og limited edition som deg! Vi elsker sko med en personlig vri! Skoene har et unikt særpreg, og er både elegante, komfortable og gøyale på en og samme tid! Med #Søta vil du alltid være klar for litt action i hverdagen, samtidig som du føler deg kul og selvsikker i dine splitter nye og helt unike sko! 📏 Alle våre stolte eiere av #søta har valgt sin normale størrelse.kr 1 199,00
Materiale og produktdetaljer:- Slip-on stil med elastiske innfellinger
- Dempende innersåle som kan tas ut
- Trekt i fløyel
- Skinn lining
- Gummisåle
- Kommer med en morsom detalj på innsiden, “Designet på Flisa, spesielt for deg” i tillegg til en oppfordring om å gjøre en god handling.
Materials and Product details- Slip-on style with dual elastic insets
- Cushioned footbed
- Removable insole
- Velvet textile upper
- leather lining
- Rubber sole
- Hangtag with an act of kindness 😊
-
Quickview
Women on a mission mappe i blå
Tilbehør[:no]Limited Edition veske, designet i Norge. Kun 50 stk i hele verden. En søt og enkel flerbruksveske som passer til det meste. Perfekt som sminkepung, til oppbevaring av penner og annet småstæsj enhver kvinne behøver. Den har en romslig lomme med glidelås, i tillegg til en liten innerlomme hvor du kan gjemme blant annet nøkler, penger eller smykker. En praktisk flerbruksveske - som passer til deg og dine oppdrag.kr 399,00
- Vegansk lær
- Lukkes med glidelås
- Indrelomme
- Sølvpreget women on a mission monogram foran
- Bredde 20 cm
- Høyde 14 cm
- Dybde 5 cm
- Kommer med en oppfordring til en god handling 😊
- Vegan leather
- Width 20 cm
- Hight 14 cm
- Depth 5 cm
- Inner pocket
- Comes with a tag with an act of kindness 💖
The bag comes with a hang tag that has a good deed on it. Once you had made your good deed pass the tag along so someone else can do the same!
Remember to make a picture of your deed and share it in social media in order to inspire more people to spread kindness around.
EVERY BIG CHANGE STARTS WITH A SMALL STEP.
Tilleggsinformasjon
Vekt | 0.99 kg |
---|
Reviews(0)
There are no reviews yet.